Ropojimas tarsi vaikščiojimo brolis - išmokus ropojimo judesį jis liks visą gyvenimą vaikštant. 🦖
pradeda ropoti 7-10 mėn., tačiau iki 11 mėn. pabaigos ropojimas turėtų būti taisyklingas ir koordinuotas
-
-
❗Platformos naudojimosi gairės
-
PRISIJUNK PRIE GRUPĖS, bus lengviau sportuoti su mažiuku kai esi ne vienas 💛
-
👑 MAMOMS ! 👑
-
📑 Nešioklių pasirinkimo ir naudojimo atmintinė
-
📑 Kūdikio RAIDOS atmintinė
-
📑 BASEINŲ rekomendacijos Lietuvoje
-
-
-
Teorija tėveliams apie ropojimo pradmenis
-
Pratimai mažyliui, kuriuos atlikti namuose
-
-
-
📑 ŽAISLAI: rekomendacijos ir patarimai kokius žaislus kokiame amžiaus tarpnyje pasirinkti
-
About this course
- €12,99
- 9 pamokos
- 0 valandų vaizdo įrašo turinio
SVARBU ŽINOTI TĖVELIAMS
👣
-
Kūdikiai dažniausiai pradeda ropoti 7-10 mėn., tačiau iki 11 mėn. pabaigos ropojimas turėtų būti taisyklingas ir koordinuotas.
-
Taisyklingas ropojimas - kai kūdikis naudoja abi savo kūno puses vienodai. Tik taip kūdikio raumenynas bus gerai pasiruošęs vaikščiojimui ir kitoms apkrovoms.
-
Ropojimas yra vienas svarbiausių raidos etapų, kurio metu aktyvuojasi ne tik daug raumenų grupių, bet taip pat smegenyse vyksta svarbūs procesai, kurie bus svarbūs mokyklos suole.
Įdomūs faktai apie ropojimą:
Ropojimas - tai judesys, kai kūdikis atkėlęs liemenį nuo žemės juda naudodamas priešingų galūnių judesius. Ropojimas tarsi vaikščiojimo brolis - išmokus ropojimo judesį jis liks visą gyvenimą vaikštant.
-
Ropojimo metu labai intensyviai dirba smegenys, todėl ropojant vaikas lavina smegenų centrus, atsakingus už koncentraciją ir atmintį.
-
Ropojant taisyklingai kūdikis naudoja giliuosius nugaros raumenis, atsakingus už stuburo stabilumą, todėl tikėtina, kad taisyklingai ir pakankamai ilgai ropojantis kūdikis ateityje turės mažesnę riziką atsirasti nugaros skausmui.
-
Akies - rankos koordinacija, aktyviai naudojama ropojimo metu, vėliau bus reikalinga geriems skaitymo bei rašymo įgūdžiams.
-
Kūdikio ropojimas - tai lyg pamatas vaikščiojimui. Ropojimo metu kūdikis paruošia savo raumenyną vertikalizacijai ir ėjimui.